Навчання в школі вже почалося, і батьки зі стажем скажуть вам, що час купувати пальто та зимовий одяг давно настав, адже розміри дітей змінюються з неймовірною швидкістю.
Зимове спорядження – важлива інвестиція на навчальний рік, а правильно його вибрати – ціле мистецтво. Ви хочете, щоб вашим дітям було комфортно, а також щоб вони коштували своїх грошей, то це означає, що купувати задешево – не варіант.
Аби допомогти вам зробити найкращий вибір, ми склали список найважливіших речей, на які варто звернути увагу, купуючи дитячий зимовий одяг.
1. Гідроізоляція
Діти граються в снігу і проводять багато часу на колінах, тобто вони в кінцевому підсумку мокрі з ніг до голови. Важливо, щоб усе їхнє основне спорядження — чоботи, куртки та штани — були водонепроникними.
Подивіться на вказівку водонепроникності на ярликах одягу та переконайтеся, що шви на пальті та снігових штанах заклеєні зсередини. Остерігайтеся всього, що є «водостійким», оскільки це не є показником водонепроникності матеріалу.
2. Ізоляція
Щоб вашим дітям було тепло навіть у найхолодніші дні, слід придбати добре ізольоване спорядження. Увага: ізольований не обов’язково означає товстий!
Нова ізоляційна технологія, така як Primaloft, Thinsulate і Omni-Heat, складається з глибоких волокон, які утримують повітряні кишені, які зігріваються тілом. Пальта цього типу відрізняються високою якістю та легкістю, що сприяє мобільності, що робить ігри на вулиці ще веселішими.
Що стосується чобіт, спробуйте утеплені моделі, такі як Thermolite або Thinsulate, з повстяними ботфортами. Виберіть модель, яка може опускатися до -30.
3. Матеріал
Матеріал є гарним показником якості та довговічності, і він значною мірою підвищить комфорт цієї зими.
Вибрані вами куртка та сноуборди мають бути виготовлені з дихаючої тканини, щоб уникнути холоду від поту. Це означає шар типу Gore-Tex. Такі шари доступні під різними назвами, тому шукайте лише ознаки того, що тканина «дихаюча».
Одяг, який ваша дитина одягне під куртку чи штани (довга білизна, шкарпетки тощо), має бути виготовлений із синтетичних або вовняних волокон, найкращим вибором є мериносова вовна. Уникайте бавовни будь-якою ціною; утримує вологу і створює дискомфорт.
Що стосується черевиків, вибирайте підошву з гуми або Thermolite (синтетичної гуми). Вони матимуть сильніше зчеплення, коли температура знизиться.
4. Регульованість
Попросіть дитину приміряти одяг, а потім спостерігайте за тим, як вона рухається, перевіряючи на легкість і комфорт. Якщо діти дуже маленькі, переконайтеся, що вони можуть одягатися самі. Слід уникати всього, що має ґудзики, виберіть блискавку, на якій легко орієнтуватися (із захистом на блискавці спереду чи ззаду для захисту від холоду).
Переконайтеся, що ремені на зап’ясті регулюються, щоб можна було протягнути рукавиці. Переконайтеся, що комір м’який і досить високий, щоб закривати шию, а пальто має капюшон, сумісний з шоломом дитини, якщо вона займається зимовими видами спорту.
Виберіть снігові штани з регульованими лямками, вбудованими сніговими гетрами для покриття черевиків і щільною тканиною, яка протистоїть тертю. Переконайтеся, що черевики не надто малі — має бути приблизно 1 см вільного простору спереду та ззаду.
5. «Рости разом зі мною»
Більшість якісних дитячих брендів дотримуються системи «рости зі мною», яка дозволяє розтягнути рукава та штанини до 7 см, видаливши спеціальний шов усередині рукава чи штанини. Це дозволить вам зберегти сніговий комбінезон протягом двох-трьох додаткових сезонів і справді зробить вашу інвестицію виправданою!
Діти ростуть та знаються на нових технологіях набагато краще, ніж навіть здається. Вже в надзвичайно юному віці маленька людина може захотіти контролювати процесс своїх тренувань. Тут станеться в нагоді додаток uActive від команди розробників NIXSolutions. Дізнайткся більше про додаток на цій сторінці.