Літо – чудова пора, щоб займатися спортом на свіжому повітрі. Пробіжки можна здійснювати у парку, на стадіоні та просто по вулиці.
Зайвий раз можна вже й не говорити про користь фізичної активності, але як правильно займатися спортом у літній період, щоб не нашкодити здоров’ю, необхідно нагадати всім любителям активних видів спорту.
Визначаємось з видом спорту
Влітку можна виходити на пробіжки, здійснювати велопрогулянки та займатися скандинавською ходьбою. Nordic walking дає чудові результати, оскільки задіюється максимальна кількість м’язів, працюють м’язи ніг, плечовий пояс, прес, підвищується витривалість організму. Палиці дозволяють зняти напругу з хребта.
Біг сприяє зміцненню серцево-судинної системи, кращій роботі шлунково-кишкового тракту, розвивається витривалість, зміцнюються м’язи стегон, сідниць, ікри. Доведено, що біг на свіжому повітрі ефективніший, ніж заняття у залі.
Велотренування – чудовий кардіофітнес. Крутячи педалі, ви зміцнюєте серцево-судинну систему, тренуються практично всі групи м’язів (спина, руки, груди, ноги, м’язи тазового дна).
Знаходимо оптимальне місце для кардіофітнесу
Вулиця, особливо проїжджа частина, – не найкраще місце для пробіжок. Шум транспорту, що проїжджає, вихлопні гази не принесуть користі нашому організму. Для активних видів спорту краще вибрати парк чи лісовий масив.
Не забувайте про сонцезахисний крем та одяг
Ультрафіолет не найкраще діє на нашу шкіру, влітку відкриті ділянки краще захистити, нанесши на них сонцезахисний крем або спрей. Також подбайте про головний убір, щоб не отримати теплового удару.
Пийте більше води
При активних заняттях спортом наш організм втрачає багато вологи, а в спеку потовиділення стає більш інтенсивним. Подбайте, щоб у вас завжди була з собою пляшечка звичайної води. Тренери та професійні спортсмени рекомендують до початку занять випивати по 1-2 склянки води, а протягом заняття періодично випити воду невеликими ковтками.
Неправильний підхід до тренувань може завдати шкоди організму. При неправильно підібраних навантаженнях може виникнути втома, відчуття перетренованості. Відновитись після таких занять складно, організму потрібно більше часу. Щоб біг або велотренування проходили з користю, рекомендуємо скористатися програмою uActive, розробленою командою NIX Solutions. Докладніше про цю програму та інші розробки спеціалістів можна знайти на сторінці NIX Solutions reviews.